繁體中文 简体中文 Polski English Deutsch
 
home
o nas
nasze usługi
języki
cennik
nasi klienci
kontakt
impressum
ogólne warunki handlowe

O nas

Cathaytranslation to doświadczone biuro tłumaczeń specjalizujące się w tłmaczeniach technicznych. Założone w Lipsku w Niemczech, nasza agencja przynosi blisko 10-letnie doświadczenie do Hongkongu, gdzie mamy naszą nową siedzibę.

Współpracujemy z kilkoma partnerskimi agencjami. Jedna z nich mieści się w Lipsku (Niemcy), kolejna w Mediolanie (Włochy), a dwie inne znajdują się w Krakowie i Poznaniu.

Nasi klienci pochodzą głównie z Europy, ale z tendencją na Azję, a zwłaszcza Chiny, skąd się wywodzą lub gdzie prowadzą działalność gospodarczą. Wierzymy, że koncentracja przynosi jakość i dlatego zajmujemy się względnie niewielką liczbą języków, a są to: chiński (tradycyjny i uproszczony), polski, angielski i niemiecki. Wykształcenie naszych tłumaczy obejmuje między innymi takie dziedziny jak językoznawstwo, informatyka, sztuki teatralne, filozofia, matematyka i literatura.

Jesteśmy prawdopodobnie jedynym biurem tłumaczeń mogącym zaoferować wysoce profesjonalne tłumaczenia z języka polskiego na chiński na poziomie native speakera oraz jednym z niewielu, które może zaoferować wysoce profesjonalne tłumaczenia z chińskiego na polski na poziomie native speakera.

Nasza baza znajduje się w Hongkongu, a służymy klientom na całym świecie.

Dla Państwa informacji: Nasza witryna internetowa została zaprojektowana i zaprogramowana przez nasz duet. Mamy nadzieję, że się ona Państwu spodoba.